SHENZHEN ANWELL INDUSTRY CO.,LIMITED

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin SHENZHEN ANWELL INDUSTRY CO.,LIMITED şirket Profili
  • Çin SHENZHEN ANWELL INDUSTRY CO.,LIMITED şirket Profili
  • Çin SHENZHEN ANWELL INDUSTRY CO.,LIMITED şirket Profili
  • Çin SHENZHEN ANWELL INDUSTRY CO.,LIMITED şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar: CEVAP
No. Çalışanları: 40~110
Yıllık satış: 1,100,000-2,000,000
Yıl kurulan: 2010
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş

şirket Profili

 

2011'in başlarında sağlam bir şekilde kurulan SHENZHEN ANWELL INDUSTRY CO., LIMITED, LED ekran üretimi, 4K LCD video duvarı ve yaratıcı görsel çözümlerde uzmanlaşmıştır.ANWELL, profesyonel uygulama için geliştirilen ve test edilen ürünlere ek olarak müşterilerine uzman teknik servis ve gerçek zamanlı yardım sağlamayı taahhüt eder.Kapalı sunum, video konferans sistemi AV entegre sistemi, CCTV gözetim sistemi, Fuar ve sergi, yayın ve vb.
Daha iyi hizmet misyonumuzdur, müşterilerimize gönülden hizmet etmek için her zaman elimizden geleni yapmak.Kaliteli ürün ve güvenilir hizmetler için bize güvenebilirsiniz.
Biz önemsiyoruz ve siz bunu hak ediyorsunuz.

 

 

Servis Yeteneği

 

1, Esas olarak çalışkan ve son derece profesyonel Ar-Ge ekibimiz nedeniyle, en son teknolojiyle en kaliteli ürünleri sunabiliriz.

2, 14,000SQM üzerinde atölye çalışması, mükemmel üretim kapasitesi, hızlı teslimat ve güvenilir yardım garanti edilecektir.

LED ekran için 3, 1400 + SQM üretim kapasitesi, ayda 1100 + nos LCD ekran üretimi.Özel sipariş güzel ve mükemmel bir şekilde bitecek.

4, Her müşterinin isteğine hızlı yanıt, proje tasarımı, işletme ve gelecekteki bakım dahil olmak üzere eksiksiz proje çözümleri hizmeti sağlayabiliriz.

 

 

Ürün:% s

 

ANWELL, UHD LED ekran, iç ve dış mekan LED ekran, 4K LCD video duvar ekranı ve şeffaf LED ekrana odaklandı.Tüm ürünlerin iki yıllık ücretsiz değiştirme garanti süresi ve ömür boyu desteği vardır.En iyi kalite kontrol, hızlı teslimat ve uygun fiyatlar.

 

 

İtibar

 

ANWELL, müşterilerine üstün teknik tavsiye ve desteğin yanı sıra rekabetçi fiyatlara sahip, son derece güvenilir, en kaliteli ekipman ve çözümler sunmayı taahhüt eder.Profesyonel uygulamalar için oldukça uygundur.
CE, RoHS, CCC ve FCC tarafından onaylanan ANWELL, ürünlerimizi ve hizmet kabiliyetimizi sürekli iyileştirmeye, en yüksek kalite kontrol sürecine uymaya ve müşteri memnuniyetini sağlamaya adamıştır.

 

 

Denizaşırı İş

 

2012'nin başlarında ANWELL, Kuzey Amerika, Batı Avrupa ve Orta Doğu dahil olmak üzere dünya çapında 40'tan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.Şimdi dünya çapında daha fazla dağıtım kanalı oluşturuyoruz.ANWELL, hem profesyonel hem de etkili bir destekle yerel olarak denizaşırı pazarlara hizmet vermek için küresel kaynaklardan tam olarak yararlanacaktır.

 

 

Ürün Gruplarına Genel Bakış

 

Çin SHENZHEN ANWELL INDUSTRY CO.,LIMITED şirket Profili 0

Çin SHENZHEN ANWELL INDUSTRY CO.,LIMITED şirket Profili 1

Zaman ayırdığınız için teşekkürler.